Sağlam, güvenilir, kompakt ve sessiz, bu çok fonksiyonlu sistemler, küçük-orta çalışma grupları için ideal bir çözüm: modüler mimari, ileri teknoloji, olağanüstü performanslar, düşük işletme maliyetleri ve çevresel sürdürülebilirlik kombinasyonu.


AÇIKLAMA

  • Baskı hızı: A4 formatında 18/22 PPM, A3 formatında 8/10 PPM
  • 1.300 sayfaya kadar kağıt kapasitesi
  • İlk kopya süresi: 5.7 sn.
  • TWAIN protokolü üzerinden renkli tarayıcı
  • Çözünürlük: 600x600 dpi yatay / dikey

Fotokopi makinesi kiralama hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçları belirlenir ve bu doğrultuda kendileri için en uygun olan hizmet sağlanır. Her ihtiyaca uygun fotokopi makinesi kiralaması yapılır. Müşterilerimizin firmamızı arayarak ihtiyaçlarını belirtmesi ya da firmamıza gelmeleri yeterlidir. Müşterilerimizin ihtiyacı olan kopya adedini belirtmeleriyle kendileri için en uygun cihazın ve hizmetin belirlenmesi sağlanır. Bizi arayarak, ihtiyacınız olan fotokopi makinesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin reddetmenizin mümkün olmayacağı cazip fırsatlardan yararlanmanıza imkan sağlayalım. Firmamızla irtibat kurduktan sonra aynı gün içerisinde fotokopi makinanızın kurulumu gerçekleşir.

Firmanızın ihtiyacına göre size en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. İster fotokopi kiralayın, isterseniz yazıcı kiralayın, ek masraf ödeme gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Makinaların kurulumundan bakım, onarım, yedek parça ve tamir işlemleri teknik servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kiralama işleminiz tamamlandıktan sonra sizin ihtiyacınız olan her an, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak destek vermekteyiz. Fotokopi makinanızla bir problem yaşadığınızda bizi aramanız yeterlidir. İstanbul’un her yerine anında erişim sağlayan ekibimiz, işlerinizin aksamaması için en kısa sürede sorununuzu çözecektir.

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri