Üstün performans dijital monokrom D-Cópia 7001MF ve D-Cópia 8001MF işlevli sistemlerinin en zorlu ofis baskı güçlüğün üstesinden gelmek için büyük çalışma gruplarını güçlendirir.


AÇIKLAMA

  • Dakikada 80 sayfaya kadar hız - A4 - mono
  • 4,5 GB RAM bellek
  • 320 GB Sabit Disk artı 8 GB SSD
  • Baskı çözünürlüğü 1,200 x 1,200 dpi
  • Airprint®, wi-fi, wi-fi doğrudan, Google Cloud Print ™
  • 9 inç dokunmatik ekran paneli

 

Fotokopi kağıtları için saklama koşulları nelerdir?

Ofis sarf malzemeleri içinde toptan alımı en fazla yapılan ürünlerden biri olan fotokopi kağıtlarının saklama koşullarına çok dikkat etmek gerekir. Toplu alındığı için uygun fiyata gelen bu ürünler, doğru koşullarda saklanmamaları durumunda ciddi bir masrafa yol açmakta. Bunun önüne geçmek için, fotokopi kağıtlarınızı düz bir zeminde ve paketini açmadan saklamanız gerekir. Paketi ancak kullanım sırasında açmalı, ihtiyacınızdan fazla fotokopi kağıdını makinenizde bulundurmamalısınız.

Fotokopi kağıtlarını ısı ve nemden korumanız da çok önemlidir. Bu ürünleri bulunduracağınız ortamın sıcaklığı 18 dereceden az, 25 dereceden yüksek olmamalı. Nem oranı ise yüzde 50 düzeyinde olmalı. Bu ürünleri ayrıca, dik konumda saklamamalı, yüzeye paralel şekilde korumalısınız. Dik konumda saklanacak fotokopi kağıtlarında yüzey deformasyonlarını engellemek oldukça güçtür.

Aynı şekilde, yaptığımız fotokopiler ve aldığımız çıktılar eğer arşivlik bir değere sahipse, bunları saklarken de ısı ve nemden korumaya çok dikkat etmemiz gerekir. Dosya ve karton ya da plastik klasörler gibi arşivleme araçları içinde saklayacağımız bu belgeler, doğru bir şekilde korunmadıkları sürece bize para ve zaman kaybettirir.

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri