Genel tip Siyah Beyaz A4 Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinesi
Teknoloji KYOCERA ECOSYS Lazer
Hız Dakikada 40 sayfaya kadar A4 baskı
Çözünürlük 300 dpi, 600 dpi, 1.200 dpi
Isınma süresi Yaklaşık 17 sn. veya daha az
İlk baskı çıkış süresi Yaklaşık 6.4 sn. veya daha az
İlk kopya süresi Yaklaşık 6.4 sn.
Boyut (G x D x Y) 417 x 412 x 437 mm
Ağırlık Yaklaşık 19 kg
Güç tüketimi Kopya/Baskı: 661 W, Hazır mod: 21 W, Uyku modu: 1 W,
Güç kaynağı AC 220 ~ 240 V, 50 Hz
Ses (ISO 7779) Ses (Ses basınç seviyesi ISO 7779 / ISO 9296) Kopya/Baskı: 48.3 dB(A) LpA, Sessiz : 44.1 dB(A) LpA, Bekleme modu (Hazır mod): Ölçülemeyecek kadar düşük, Uyku modu: Ölçülemeyecek kadar düşük
Güvenlik standartları TÜV/GS, CE - Bu ürün ISO 9001 Kalite Standardı ve ISO 14001 Çevre Yönetim Standardına uygun olarak üretilmiştir.
Genel hafıza Standart 512 MB, maks. 1.536 MB

Fotokopi makineleri çoğunlukla birden fazla iş yapabiliyor ve neredeyse, ofisin diğer ekipmanları olan bilgisayar ve telefonla yarışacak önemli bir konuma sahip. Diğer bir yönden birçok acil ve gerekli işlemleri fotokopi makinesi sayesinde gerçekleştirmekteyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte yeni fotokopi makine teknolojileri de farklı yönlerde ilerlemeler kaydetti. Kullanımı oldukça zor olan paneli ile fotokopi makinelerinin kullanımı konuya yabancı ofis çalışanları için oldukça zor bir duruma geliyor.

Diğer bir yandan, fotokopi çekmenin temel prensibinde ise büyükçe bir değişiklik olmadı. Yani aslında temelde, basit bir belge kopyalama işi acemi bir ofis çalışanı tarafından dahi yapılabilmektedir. Bunun için ihtiyacınız olan temel malzemeler ise, çalışır durumda bir fotokopi makinesi, fotokopi makinesinde olması gereken kağıtlar ve kopyalanacak, belge ya da benzeri baskı unsurları.

Fotokopi makinesi fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz eğer öncelikle nasıl fotokopi makinesi almak istediğinize karar vermelisiniz. Bazı işler ve yerler için sadece siyah beyaz fotokopi makineleri yeterli olabiliyorken bazı yerlerde ise bu tarz makineler yeterli olmayabiliyor. Onun yerine renkli fotokopi makineleri kullanılması gerekiyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda nasıl bir fotokopi makinesini istediğinizi düşünüp karar verirseniz eğer sizin için fiyat belirlenmesi daha kolay olacaktır.

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri