Genel tip Siyah Beyaz A4 Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinesi
Teknoloji KYOCERA ECOSYS Lazer
Hız Dakikada 35 sayfaya kadar A4 baskı
Çözünürlük 300 dpi, 600 dpi, 1.200 dpi
Isınma süresi Yaklaşık 17 sn. veya da az
İlk baskı çıkış süresi Yaklaşık 6.8 sn. veya daha az
İlk kopya süresi Yaklaşık 6.9 sn. veya daha az
Boyut (G x D x Y) 417 x 412 x 437 mm
Ağırlık Yaklaşık 19 kg
Güç tüketimi Kopya/Baskı: 661 W, Hazır mod: 21 W, Uyku modu: 1 W,
Güç kaynağı AC 220 ~ 240 V, 50 Hz
Ses (ISO 7779) Ses (Ses basınç seviyesi ISO 7779 / ISO 9296) Kopya/Baskı: 47.2 dB(A) LpA, Sessiz : 44.1 dB(A) LpA, Bekleme modu: Ölçülemeyecek kadar düşük Uyku modu: Ölçülemeyecek kadar düşük
Güvenlik standartları TÜV/GS, CE - Bu ürün ISO 9001 Kalite Standardı ve ISO 14001 Çevre Yönetim Standardına uygun olarak üretilmiştir.
Genel hafıza Standart 512 MB, maks. 1.536 MB

Günümüzde en çok kullanılan ve tercih edilen yazıcı modelidir. Üretildiğinden beri masaüstü yayıncılık alanında vazgeçilmez bir araçtır. Hem renkli hemde siyah beyaz çıktı almak için kullanılan ideal yazıcı türleridir. Lazer yazıcılar, fotokopi makinelerine benzemektedir. Lazer yazıcılarda da fotokopi makinelerinde olduğu gibi toner kullanılmaktadır. Toner tanecikleri, bilgisayardan gelen veriler yardımı ile kağıt üzerine basılır. Lazer yazıcıların en büyük özelliği sessiz çalışmalarıdır. Okullarda ve iş yerlerinde toplu renkli veya siyah beyaz çıktı almak için en çok tercih edilen modellerdir.

Yazıcı seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konular arasında bütçe ve hangi amaçla kullanılacağı yer alır. Teknik detaylar arasında kaybolmamak için öncelikle bütçenizi ve hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Böylece satın alma işlemi sizin için daha kolay olacaktır.

Belirlediğiniz amaç doğrultusunda satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde yazıcınızı sorunsuz olarak uzun süre kullanmanız mümkün olacaktır. Örneğin yazıcıyı sadece çıktı almak için, fotokopi ve tarayıcı işlemlerinizi gerçekleştirmek için mi yoksa fotoğraf gibi baskı işlemleriniz için mi kullanacaksınız? Bu netleştirdiğiniz takdirde teknik detaylar arasında kaybolmaktan da kurtulmuş olursunuz.

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri