Genel tip Siyah Beyaz A4 Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinesi
Teknoloji KYOCERA ECOSYS Lazer
Hız Dakikada 35 sayfaya kadar A4 baskı
Çözünürlük 300 dpi, 600 dpi, 1.200 dpi
Isınma süresi Yaklaşık 17 sn. veya da az
İlk baskı çıkış süresi Yaklaşık 6.8 sn. veya daha az
İlk kopya süresi Yaklaşık 6.9 sn. veya daha az
Boyut (G x D x Y) 417 x 412 x 437 mm
Ağırlık Yaklaşık 19 kg
Güç tüketimi Kopya/Baskı: 661 W, Hazır mod: 21 W, Uyku modu: 1 W,
Güç kaynağı AC 220 ~ 240 V, 50 Hz
Ses (ISO 7779) Ses (Ses basınç seviyesi ISO 7779 / ISO 9296) Kopya/Baskı: 47.2 dB(A) LpA, Sessiz : 44.1 dB(A) LpA, Bekleme modu: Ölçülemeyecek kadar düşük Uyku modu: Ölçülemeyecek kadar düşük
Güvenlik standartları TÜV/GS, CE - Bu ürün ISO 9001 Kalite Standardı ve ISO 14001 Çevre Yönetim Standardına uygun olarak üretilmiştir.
Genel hafıza Standart 512 MB, maks. 1.536 MB

Baskı işleminin kaliteli olması için kullanılan toz da kaliteli olmalıdır. Kalitesiz toz kullanıldığında drum ünitesine yeteri kadar yapışmayacağı için, baskı da kalitesiz olacaktır. Bu işlemde drum kaplaması da önemlidir. Kaliteli toz kullanılsa dahi drum kalitesiz olursa, baskıda istenilen renk tonu elde edilemez. Kullanılan renk tozlarının da özellikleri aynı olmalı. Renkli yazıcılardan siyah-beyaz çıktı dahi alsanız maliyet artacaktır. Eğer renkli baskı yapmayacaksanız renkli yazıcı kullanmamanızda fayda vardır.

Toner yenilemek için bir diğer seçenek ise toner dolumu yapmaktır. Ancak renkli toner dolumu yapmak istediğinizde yine maliyetler yüksek olacaktır. Çünkü renkli tonerlerde dört kartuş bulunmaktadır ve her toner dolumu yapıldığında toner çipinin değişmesi gerekir. Peki renkli toner dolumu nasıl yapılır? Renkli toner dolumu için içlerinde siyah, mavi, kırmızı, sarı renkte toz bulunan kartuşlar vardır. Bu kartuşlar sayesinde renkli tozlar dökülerek kağıt üzerine baskı işlemi gerçekleştirilir. Renkli tozların homojen karıştırılmasıyla istenilen renk elde edilir.

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri