Genel tip Siyah Beyaz A4 Yazıcı
Teknoloji KYOCERA ECOSYS Lazer
Hız Dakikada 40 sayfaya kadar A4 baskı
Çözünürlük 300 dpi, 600 dpi, 1.200 dpi
Isınma süresi Yaklaşık 15 sn. veya daha az
İlk baskı çıkış süresi Yaklaşık 6.4 sn. veya daha az
Boyut (G x D x Y) Ana ünite: 375 x 393 x 272 mm
Ağırlık Ana ünite: Yaklaşık 14 kg
Güç tüketimi Baskı: 620 W, Bekleme modu: 8 W, Uyku modu: 0.8 W
Güç kaynağı AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz
Ses (ISO 7779) Ses (ISO 7779 / ISO 9296) Tam hızda baskı: 48.8 dB(A) LpA, Bekleme modu: Ölçülemeyecek kadar düşük, Uyku modu: Ölçülemeyecek kadar düşük
Güvenlik standartları TÜV/GS,CE - Bu ürün ISO 9001 Kalite Standardı ve ISO 14001 Çevre Yönetim Standardına uygun olarak üretilmiştir.
Genel hafıza Standart 256 MB, maks. 256 MB

Orjinal Toner Kullanımı Faydaları

Orjinal toner kullanımının faydaları hem cihaz için hem kişiler için hem de ortaya çıkan ürün açısından oldukça fazladır. Cihazların kendileri için üretilen orijinal tonerleri kullanması aynı zamanda toner tasarrufu da sağlamaktadır. Yan sanayi ya da 2. kalite olarak adlandırılan muadil tonerler çok kısa süre içerisinde bitmekte ve aynı zamanda cihazında çalışma prensibine uygun olmadığı için birçok arıza ve sıkıntıya sebep olmaktadır. Uygun olmayan tonerler ile alınan çıktılarda gölgelerin oluşması, siyah toner birikinti noktalarının oluşması ve silik baskı sorunu gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Orijinal toner kullanımında yazıcı ayarlarından baskı seçenekleri istenildiği gibi değiştirilebilirken muadil toner kullanımında bu seçenekler devre dışı kalmaktadır. Bu durum baskı kalitesini etkilemekte ve aynı zamanda cihazın istenildiği gibi performans vermemesine de sebep olmaktadır. Muadil toner kullanımında ayrıca sağlık açısından da çok büyük riskler vardır. Tonerin değiştirilmesi ancak bu işte uzman ve yetkin olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Orjinal tonerler teknoloji mağazalarından ya da internet satış mağazalarından satın alınabilir ve toner değişikliği için teknik servis birimlerinden telefon ile destek alınabilir.

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri