Düz yatak teknolojisi ve üç düğmeli/LED kontrol panelli bu güvenilir, düşük maliyetli A4 yazıcısından daha da fazlasını alın.


AÇIKLAMA

  • Kolay ve ulaşılır: 3 satırlık/LED kontrol paneliyle net kontrol
  • Düzyataklı teknoloji: Kağıt kolay erişim için ön taraftan çıkarılır
  • Ortam seçimi: Çok küçük kağıtlara da basar
  • Kalite ve hız: 360 cps'ye kadar yüksek kalite 24 İğne baskı
  • Çok nüsha esnekliği: 5 nüshalı formlara kadar yazdırın (1 asıl 4 kopya)
  • Kolay bağlanabilirlik: Standart USB ve paralel* ya da seri** arayüzler *Epson LQ-630

Yazıcı, bilgisayarda hazırladığımız resim ve metin dosyalarını kağıda dökmemizi sağlayan bilgisayar donanımıdır. Peki aldığınız çıktıların aslında sizi ele verebileceği aklınıza gelir miydi?  Çıktı aldığınız her kağıtta çıplak gözle görülemeyen, yazıcının seri numarasını, çıktının alındığı tarih gibi bazı bilgilerin olduğu bir takım özel kodlanmış sarı noktalar işlenir. Bu sarı noktalar tıpkı biz insanların parmak izi gibidirler. Yani her yazıcının sarı noktaları kendine hastır. Yazıcıların, seri numaraları çıktı kağıdının üzerine bu şekilde işlendiğinden dolayı aslında sizin bilgilerinizide içerir.

Nasıl mı? Yazıcının seri numarası üzerinden o yazıcının hangi mağazadan satılmış olduğu bilgisine ulaşılabilir. Malumunuzdur ki bir elektronik cihaz aldığınız zaman fatura kesilir ve bu faturada sizin ad-soyad, telefon numarası, adres gibi bilgileriniz yer alır. Yani cihazın seri numarası üzerinden sizin bu bilgilerinize erişim sağlanabilir.  Siz de parmak iziniz olan sarı noktaları, karanlık bir ortamda güçlü bir mavi ışık altında görebilirsiniz.

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri