Xerox® ConnectKey® Teknolojisi işinize uyum sağlıyor ve sizin olduğunuz her yerde çalışıyor. İşte bu gerçekten akıllıca!


AÇIKLAMA

Xerox ConnectKey Teknolojisine sahip akıllı İş Yeri Asistanı

  • Kompakt bir cihazda hızlı baskı, inanılmaz kalite ve uzun süreli dayanıklılık ve güvenilirlik
  • Neredeyse bütün iş akışı ihtiyaçlarınız için birden çok besleme ve son işlem seçeneği

 

Firmamız fotokopi makinesi markası olan ürünlerin nun satış ve teknik servisini alan şirketimiz bu saate kadar durmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir. Yaklaşık olarak bir çok küçük çaplı ve devasa hacimli müşteri kitlesine, 50'nin üzerindeki ürün çeşidi ile hizmet vermektedir. O vakit yaptığı ilk ve tek yenilik olan, kiralık fotokopi ve kopya başı sistemiyle, rakiplerin alaycı gülen yüzleri ile karşı karşıya kalsa da, ilerleyen vakit müşterilerin fiyat ve iş kazancına katkıda bulunarak devasa ilgi gördü. Attığımız bu devasa adımla, fazlası rakip firmalar da bizim yolumuzda ilerlemektedir.

Bünyesinde 5 araçlı, 2 yaya, 1 uzak bağlantı teknisyeni ve 4 şirket içi elemanları barındıran şirketimiz, çalışmalarını profesyonel ve hükümlü bir şeklinde yapmaktadır. Mekanik ve program üzerine eğitimli profesyonel teknisyenlerimiz arıza durumunda müşteriye takviye vermesi amacıyla her süre ön plandadır.  Satış öncesi ya da ertesi her süre müşterilerin isteklerini en iyi şeklinde karşılamak ve en hızlı müddette işleme almaktır. Sürekli olarak aktüel eğitim, bilgilendirme ve ürün tanıtım emelli hazırladığımız videolar ile, siz değerli müşterilerimizin her daim yanındayız.

 

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri