İş dünyasının ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılama hedefiyle yola çıkan kuruluşumuz, doküman sistemleri satış, kiralama ve bakım hizmetleri vermektedir. Boğaziçi Doküman Çözümleri A.ş olarak, sektöre adım attığımız ilk günden bu yana, evlerde, ofislerde, devlet kurumlarında ve eğitim kurumlarında kullanılacak en seçkin marka ürün ve yazılımları bir arada sunuyoruz. 

1992 yılında, sektörünün en iyisi olma hedefiyle yola çıkan kadromuz, teknik eğitimden geçmiş ve kalifiye personeliyle gelişerek çok daha büyümektedir. Deneyimli ekibimiz, fotokopi ve doküman dünyasında kazandığı bilgi ve tecrübeyi müşterilerimize aktarma ilkesi ile hareket etmektedir. 

Amacımız, doküman çözümleri konusunda müşterilerimizden gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılamak ve bunu güvenilir hizmet anlayışı ile pekiştirmektir.

Kuruluşumuz, fotokopi makinesi satış ve kiralama sonrası verdiği destek hizmeti ile müşterilerine ayrıcalıklı olduklarını hissettirme misyonunu başarı ile yerine getirmektedir. İnsan odaklı çalışma anlayışımız, uzun yıllar boyu fotokopi ve doküman pazarında önemli bir yere sahip olmamızı sağlamıştır.

Yeni nesil teknolojiyi takip eden, geniş bir sektör yelpazesine sahip müşterilerine geleceğin teknolojisini bugünden sunan ekibimiz, işbirliği halinde olduğu tüm müşterilerini birer iş ortağı ve dost olarak görmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle, onların iş dünyasında çok daha başarılı bir şekilde rekabet etmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Uygun fiyatlı sistem ve çözümlerimizle, müşterilerimizin zamandan kazanmalarını sağlarken, bunu düşük maliyetlerle yerine getirmelerini amaçlıyoruz. 

 

Kurumsal Yazıcı Ve Fotokopi Kiralama Hizmetleri